Yükleniyor...
SPOR HABERLERİ
Zara Belediye Spor deplasmanda 2 puan bıraktı
Zara Belediyespor ligin 22. haftasında deplasmanda karşılaştığı Yeşil Kırşehirspor ile 0-0 berabere kalarak 1 puana razı oldu.
Zaraspor’a Destek Gecesi Düzenlendi
Sivas, Zara Belediyespor için, Haliç Restaurantta destek gecesi düzenlendi. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Sancaktepe Belediyesi temsilcileri, Sivaslı Milletvekilleri ve Dernek Başkanları ile birlikte, Sivaslı iş adamlarının katıldığı gecede, katkıları olanlara plaket takdimi de yapıldı.
Kaynak : www.zaraspor.com
Zaraspor’a Destek Gecesi Haliç Restaurant’ta
Lider Zara Belediyespor’umuz için her yıl düzenlenen yardım gecesi bu yıl da İstanbul Haliç Restaurant’ta yapılacak.
Kaynak : www.zaraspor.com
SPOR YAPMAK - SPORCU OLABİLMEK
Bir milletin geleceğinin en büyük güvencelerinden biri de iyi yetişmiş,bilinçli,dürüst ve sorumluluk sahibi gençlerinin olmasıdır.Gençliğin eğitimi sosyo-kültürel değerlerle birlikte başarılı olmalarıyla sağlanır.Öğrenim çağında olan gençlere daha fazla sorumluluklar düşmektedir
Sivasspor Yola Devam Ediyor
Sivasspor kadrosunda gerçekleştirdiği önemli değişiklikler ardından, yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Türk Futbolu’nun yaşadığı çalkantılı dönemden etkilenen kulüplerden birisi olan Sivasspor transferleri ve yeni sezona dönük çalışmalarıyla göz dolduruyor.
Koyulhisar’ın En Büyüğü Güzelyurt
Sivas Koyulhisar’a bağlı köy derneklerinin katılımıyla organize edilen, 12. Koyulhisar Futbol Turnuvası, Kağıthane Hasbahçe Stadı’nda oynanan final maçı ile sona erdi. 26 Haziran tarihinde gerçekleştirilen final maçında Güzelyurt ve Kadifeköy karşı karşıya geldi.
Beyaz Martılar Şampiyonluğa Uçtu…
Canova Köyü Derneği Gençlik Kollarının, 2010 sonbaharında düzenlediği futbol turnuvası; Güngören Belediye Başkanı Şakir Karaman ve Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.
Yavuspor Başarısını Kutladı
Spor anlayışımızda hep şampiyonlukları başarı olarak görürüz, aslında ikinci olmak da gösterilen emek ve çaba ile paralel olarak bir başarıdır. İşte Sivas Merkez Köyleri arasında düzenlenen dostluk turnuvasında, Akpınar ile final oynayarak kılpayı şampiyonluğu kaçıran, Yavu Derneği Futbol takımı bu başarısını, tüm takım birarada Yıldırım’da gerçekleştirdiği piknikle kutladı.
Ekinlispor’dan Muhteşem Gece
Sivas Zara Ekinli Spor Kulübü Derneği, 17 Haziran 2011 Cuma akşamı Haliç Restorant’ta bin kişinin üzerinde bir katılımla; dostluk ve dayanışma gecesi düzenledi. Enver Meralli’nin sunuculuğunda gerçekleşen geceye; Kulüp Başkanı İbrahim Can, Sultangazi Kaymakamı , Kulüp Yöneticileri ve çok sayıda Ekinli’li katıldı.
Hafik'in Şampiyonu Çınarlı
HAFED (Hafik Dernekler Federasyonu) tarafından bu yıl 4.’Sü düzenlenen futbol turnuvası 13 Köyün katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplam 10 kayıt görüntüleniyor.