Ykleniyor...
HABERLER
Zara Belediyespor Yönetim Kurulu Transfer Çalışmalarına Başladı. (24.06.2015 - 03:35)

 2015-2016 sezonu 3. Lig’de mücadele edecek olan Zara Belediyespor Kulübümüz, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

2014-2015 Sezonu Bölgesel Amatör Lig’de gösterdiği üstün performansla kulübümüzün başarılı bir sezon geçirmesinde ve 3. Lig’e yükselmesinde önemli emeğe sahip Teknik Direktörümüz Tuncay Doğan ile kulübümüz 3. Lig’de de yola devam etme kararı almıştır.

Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için düğmeye basan Zara Belediyespor Kulübümüz, transfer konusundaki çalışmalarına başladı. Teknik Direktör Tuncay Doğan’ınkadrosunda görmek istediği isimleri renklere bağlamak isteyen Yönetim çalışmalarını güçlendirdi.

Zara Belediyespor Başkanı Erhan Ekici yeni sezon çalışmaları öncesi yaptığı açıklamada bu hafta İstanbul’da bir araya gelerek yeni  yönetim kurulu trasfer komitesi oluşturduk kapsamlı bir toplantı ile bütçe, transfer durumu, yeni sezon çalışmalarına başladık.Hedeflerinin Spor Toto 3.lig’de kalıcı olmak olduğunu açıklayan Başkanı Erhan Ekici ilk olarak eldeki mevcut kadrodan başlayacak. Tuncay Doğan’ın takımda kalmasını istediği futbolcular ile masaya oturacak olan yönetim kurulu bu futbolcular ile yeniden anlaşmanın yollarını arayacak.

Başkanı Erhan Ekici Zara Belediyespor taratarlarının nasıl bir futbol istediklerinin hepimiz farkındayız. Sonuç ne olursa olsun seyirciye keyif vermeliyiz. Kazanmak için sahaya çıkan bir takım oluşturmak ve her zaman böyle devam etmeliyiz” ifadesini kullandı.

Kaynak : zarahaber

Önemli Linkler

 

 

 
Gncel Ekonomi Haberleri