Ykleniyor...
HABERLER
Fehmi LİKOĞLU Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor . (23.05.2015 - 00:47)

 Sayın Kaymakamımız Fehmi LİKOĞLU köy ziyaretlerine devam ediyor . İlçeye bağlı köy ve beldelerde incelemelerde bulunmaya devam ediyor.

Belirli program çerçevesinde köy ve beldelerdeki vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Fehmi LİKOĞLU köylerin sorunlarını yerinde incelemek ve neler yapılabileceğini yerinde görmek, vatandaşların dertlerine ortak olmak, yapılan ve yapılacak yatırımları yerinde incelemek için adına köy ziyaretlere devam ediyor.
Bu hafta Kevenli, Akdeğirmen, Karahasan, Kelhasan,Cemal, Danışık, Girit, Kızılkale, Çaylı, Seten, ve Dipsizgöl’de incelemelerde bulunan Kaymakam Fehmi LİKOĞLU yapılan yatırımları yerinde incelerken aynı zamanda vatandaşla sohbet edip köy halkının sorunlarını dinledi. Ayrıca Köy Muhtarlarından Köyleri hakkında geniş bilgi aldı
Kaymakam Fehmi LİKOĞLU köylerimizin ve beldelerimizin kalkınmasını hızlandırmak, sorunlarını görmek ve yapılabilecek yatırımları yerinde incelemek ve vatandaşlarla tanışmak için İlçemize bağlı köy ve beldelerde belirli program çerçevesinde incelemelerde bulunmaya devam ediyoruz.

Köy sakinlerinin sıcak ve güler yüzlü misafirliği sayesinde yapılan köy ziyaretlerinin bu sefer ki durağı amacına ulaşmış bir şekilde bitmiştir.

Kaynak : zara kaymakamlığı

Önemli Linkler

 

 

 
Gncel Ekonomi Haberleri